Smażalnice otwarte

Smażalnice otwarte Henny Penny

Nowoczesne frytownice otwarte Evolution Elite umożliwiają smażenie żywności w mniejszej niż standardowa ilości oleju, co przyczynia się do redukcji wydatków i sprawia, że posiłki są zdrowsze. Modele te zużywają średnio 40% mniej frytury w porównaniu do innych frytownic. Olej w tych urządzeniach uzupełnia się automatycznie ze specjalnego, wbudowanego zbiornika. Dzięki funkcji Smart Touch Filtration™ można go przefiltrować w dowolnym momencie, używając jednego przycisku. Frytownice Evolution Elite mają wytrzymałe komory, wykonane ze stali nierdzewnej z 7-letnią gwarancją. Za sprawą rozwiązania iControl™ umożliwiają ustawienie nawet 40 programów smażenia i zarządzania energią.

Smażalnice otwarte Evolution Elite mogą być wyposażone w port USB do aktualizacji oprogramowania i pobierania danych. Opcjonalnie dostępny jest również wbudowany system usuwania oleju oraz automatyczny podnośnik kosza – by wykonywanie codziennych czynności było jeszcze łatwiejsze. Frytownice Evolution Elite Henny Penny pozwalają zaoszczędzić nie tylko czas, ale też energię (co potwierdza znak ENERGY STAR®).
Czytaj dalej

Zastosowanie lodu w piekarnictwie i cukiernictwie – czy lód sprawdza się lepiej niż woda lodowa?

Na jakość wypieku wpływają nie tylko składające się na recepturę składniki, ale też atrakcyjny wygląd, zapach, barwa, kształt i struktura. To właśnie na te cechy w pierwszej kolejności zwraca uwagę potencjalny klient.

Więcej

Lód w wyposażeniu saun i SPA – dlaczego jest niezbędny i jaki wybrać?

Choć lód najczęściej stosowany jest w orzeźwiających napojach, ma on o wiele więcej zastosowań. Służy m.in. do ekspozycji żywności, schładzania ciasta w piekarniach czy bezpiecznego magazynowania produktów spożywczych. Zwykło się myśleć, że to po prostu zamrożona woda – tymczasem istnieje wiele rodzajów lodu, różniących się formą, konsystencją i sposobem wytwarzania. Właśnie dlatego wykorzystuje się go na różne sposoby – nie tylko w gastronomii, ale też w przemyśle, medycynie, transporcie czy branży SPA. O tym ostatnim zastosowaniu chcemy dziś „pomówić”.

Więcej