O nas

Jesteśmy wyłącznym importerem urządzeń do produkcji lodu, komór chłodniczych, szybkoschładzarek, smażalnic oraz zmywarek gastronomicznych renomowanych, światowych producentów.

Daty i kronika wydarzeń naszej firmy z pewnością nie są tak interesujące jak to, co możemy dla Państwa zrobić. Dwa główne obszary naszych działań to profesjonalna gastronomia i chłodnictwo przemysłowe. Realizujemy się w nich od ponad 37 lat, z każdym kolejnym projektem bardziej się rozwijając.

Projektujemy i wykonujemy bezpieczne, sprawnie działające instalacje chłodnicze, dostosowane do specyfiki branży i danego produktu. Zapewnimy także szybki i solidny serwis urządzeń.

Jesteśmy rodzinną firmą z ogromnym doświadczeniem, które – w połączeniu z otwarciem na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania – daje gwarancję świetnie wykonanej pracy.

Szczegóły dotyczące naszej oferty znajdują się w zakładkach strony. Zachęcamy do kontaktu!

Nasze Certyfikaty:

   

Zastosowanie lodu w piekarnictwie i cukiernictwie – czy lód sprawdza się lepiej niż woda lodowa?

Na jakość wypieku wpływają nie tylko składające się na recepturę składniki, ale też atrakcyjny wygląd, zapach, barwa, kształt i struktura. To właśnie na te cechy w pierwszej kolejności zwraca uwagę potencjalny klient.

Więcej

Lód w wyposażeniu saun i SPA – dlaczego jest niezbędny i jaki wybrać?

Choć lód najczęściej stosowany jest w orzeźwiających napojach, ma on o wiele więcej zastosowań. Służy m.in. do ekspozycji żywności, schładzania ciasta w piekarniach czy bezpiecznego magazynowania produktów spożywczych. Zwykło się myśleć, że to po prostu zamrożona woda – tymczasem istnieje wiele rodzajów lodu, różniących się formą, konsystencją i sposobem wytwarzania. Właśnie dlatego wykorzystuje się go na różne sposoby – nie tylko w gastronomii, ale też w przemyśle, medycynie, transporcie czy branży SPA. O tym ostatnim zastosowaniu chcemy dziś „pomówić”.

Więcej